Calendaris / Resultats

Totes les seccions
Alpí
Fons
Surf de Neu
Estil Lliure
Telemark
Quilòmetre Llançat
Categoria 
09
Oct
2016

20ª PUJADA RABASSA - ROLLERS

Fons - TOTS
LA RABASSA
TOTES ROLLERS OBERT Cyrille FERRANDIS Resultats
15
Oct
2016

XI PUJADA ESQUI DE RODES - CANILLO MONTAUP

Fons - TOTS
CANILLO MONTAUP
SEC TOTES ROLLERS OBERT Enric MORRAL Resultats
24
Des
2016

SKICROSS

Fons - DONES
NATURLANDIA
NATURLANDIA NATURLANDIA TOTES SKICROSS OBERT Gaspar PELLICER Resultats
24
Des
2016

SKICROSS

Fons - HOMES
NATURLANDIA
NATURLANDIA NATURLANDIA U10-U20 SX OBERT Gaspar PELLICER Resultats
29
Des
2016

5è MEMORIAL X. BARIOS

Alpí - DONES
VALLNORD - ARCALIS
5240 ECOA MORA BANC FIS SL INTERNACIONAL FIS EVELIO GONZALEZ Programa Resultats
29
Des
2016

5è MEMORIAL X. BARIOS

Alpí - HOMES
VALLNORD - ARCALIS
0250 ECOA MORA BANC FIS SL INTERNACIONAL FIS EVELIO GONZALEZ Programa Resultats
30
Des
2016

COPA GINETA

Alpí - DONES
VALLNORD - PAL
5241 ECAP FIS SL INTERNACIONAL FIS Evelio GONZALEZ (ESP) Resultats
30
Des
2016

COPA GINETA

Alpí - HOMES
VALLNORD - PAL
0251 ECAP FIS SL INTERNACIONAL FIS EVELIO GONZALEZ Resultats
29
Gen
2017

TROFEU POLLETS

Alpí - DONES
VALLNORD - ARINSAL
ECAP MORA BANC U12 GS OBERTA Pere CANALS Programa Resultats
29
Gen
2017

TROFEU POLLETS

Alpí - HOMES
VALLNORD - ARINSAL
ECAP MORA BANC U12 GS OBERT Pere CANALS Programa Resultats
30
Gen
2017

25e TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
VALLNORD - ARCALIS
5243 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 GS INTERNACIONAL FIS Laurent CASALOT (FRA) Resultats
30
Gen
2017

25e TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
VALLNORD - ARCALIS
0253 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 GS INTERNACIONAL FIS Laurent CASALOT (FRA) Resultats
30
Gen
2017

25e TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
VALLNORD - ARCALIS
5244 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 SL INTERNACIONAL FIS Laurent CASALOT (FRA) Resultats
30
Gen
2017

25e TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
VALLNORD - ARCALIS
0254 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 SL INTERNACIONAL FIS Laurent CASALOT (FRA) Resultats
31
Gen
2017

25e TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
VALLNORD - ARCALIS
5245 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 GS INTERNACIONAL FIS Laurent CASALOT (FRA) Resultats
31
Gen
2017

25e TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
VALLNORD - ARCALIS
0255 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 GS INTERNACIONAL FIS Laurent CASALOT (FRA) Resultats
31
Gen
2017

25e TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
VALLNORD - ARCALIS
5246 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 SL INTERNACIONAL FIS Laurent CASALOT (FRA) Resultats
31
Gen
2017

25e TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
VALLNORD - ARCALIS
0256 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 SL INTERNACIONAL FIS Laurent CASALOT (FRA) Resultats
01
febrer
2017

25e TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
VALLNORD - ARCALIS
5247 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14-U16 AC INTERNACIONAL FIS Laurent CASALOT (FRA) Resultats
01
febrer
2017

25e TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
VALLNORD - ARCALIS
0257 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14-U16 AC INTERNACIONAL FIS Laurent CASALOT (FRA) Resultats
01
febrer
2017

25e TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
VALLNORD - ARCALIS
5248 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14-U16 SG INTERNACIONAL FIS Laurent CASALOT (FRA) Resultats
01
febrer
2017

25e TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
VALLNORD - ARCALIS
0258 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14-U16 SG INTERNACIONAL FIS Laurent CASALOT (FRA) Resultats
02
febrer
2017

25e TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
VALLNORD - ARCALIS
5249 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14-U16 SG INTERNACIONAL FIS Laurent CASALOT (FRA) Resultats
02
febrer
2017

25e TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
VALLNORD - ARCALIS
0259 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14-U16 SG INTERNACIONAL FIS Laurent CASALOT (FRA) Resultats
05
febrer
2017

OPEN FREESTYLE - NC ANDORRA + PTF

Estil Lliure - DONES
GRANDVALIRA - EL TARTER
ECA TOTES SS OBERTA Otzanda ARRUZA Resultats
05
febrer
2017

OPEN FREESTYLE - NC ANDORRA + PTF

Estil Lliure - HOMES
GRANDVALIRA - EL TARTER
ECA TOTES SS OBERT Otzanda ARRUZA Resultats
05
febrer
2017

OPEN FREESTYLE - NC ANDORRA + PTF

Surf de Neu - DONES
GRANDVALIRA - EL TARTER
ECA TOTES SS OBERT Otzanda ARRUZA Resultats
05
febrer
2017

OPEN FREESTYLE - NC ANDORRA + PTF

Surf de Neu - HOMES
GRANDVALIRA - EL TARTER
ECA TOTES SS OBERT Otzanda ARRUZA Resultats
11
febrer
2017

TROFEU ESQUIROL

Alpí - DONES
VALLNORD - PAL
ECAP CRÈDIT ANDORRÀ U14-U16 SL OBERT Juliet SATTERTHWAITE Programa Resultats
11
febrer
2017

TROFEU ESQUIROL

Alpí - HOMES
VALLNORD - PAL
ECAP CRÈDIT ANDORRÀ U14-U16 SL OBERT Juliet SATTERTHWAITE Programa Resultats
11
febrer
2017

TROFEU KSB SLOPESTYLE - PTF

Estil Lliure - DONES
GRANDVALIRA - GRAU ROIG
PCGR KSB/COLL BLANC/PISTA NEGRA TOTES SS OBERT Xavi TRUBAT Programa Resultats
11
febrer
2017

TROFEU KSB SLOPESTYLE - PTF

Estil Lliure - HOMES
GRANDVALIRA - GRAU ROIG
PCGR KSB/COLL BLANC/PISTA NEGRA TOTES OBERT Xavi TRUBAT Programa Resultats
11
febrer
2017

TROFEU KSB SLOPESTYLE - PTF

Surf de Neu - DONES
GRANDVALIRA - GRAU ROIG
PCGR KSB/ COLL BLANC / PISTA NEGRA TOTES OBERT Xavi TRUBAT Programa Resultats
11
febrer
2017

TROFEU KSB SLOPESTYLE - PTF

Surf de Neu - HOMES
GRANDVALIRA - GRAU ROIG
PCGR KSB/ COLL BLANC/ PISTA NEGRA TOTES OBERT Xavi TRUBAT Programa Resultats
12
febrer
2017

TROFEU GRAN XOU -

Alpí - DONES
VALLNORD - ARCALIS
ECOA AVANÇA U12 GS OBERT Tomàs ZAMORA Programa Resultats
12
febrer
2017

TROFEU GRAN XOU

Alpí - HOMES
VALLNORD - ARCALIS
ECOA AVANÇA U12 GS OBERT Tomàs ZAMORA Programa Resultats
12
febrer
2017

MICRO + 27 ª ANDORRA FONS

Fons - DONES
NATURLANDIA
NATURLANDIA U16-MASTERS OBERT Cyrille FERRANDIS Resultats
12
febrer
2017

MICRO + 27ª ANDORRA FONS

Fons - HOMES
NATURLANDIA
U16-MASTERS OBERT Cyrille FERRANDIS Resultats
13
febrer
2017

TROFEU GRANDVALIRA

Alpí - DONES
GRANDVALIRA - SOLDEU
5254 ECA/SEC COMU D´ESCALDES ENGORDANY FIS SG INTERNACIONAL FIS Resultats
13
febrer
2017

TROFEU GRANDVALIRA

Alpí - HOMES
GRANDVALIRA - SOLDEU
0264 ECA/SEC COMU D´ESCALDES ENGORDANY FIS SG INTERNACIONAL FIS Resultats
15
febrer
2017

CAMPIONATS NACIONALS - NC ANDORRA

Alpí - DONES
GRANDVALIRA - SOLDEU
5250 ECA/SEC COMU D´ESCALDES ENGORDANY FIS DH TRAINING INTERNACIONAL FIS Resultats
15
febrer
2017

CAMPIONATS NACIONALS - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
GRANDVALIRA - SOLDEU
0260 ECA/SEC COMU D´ESCALDES ENGORDANY FIS DH TRAINING INTERNACIONAL FIS Resultats
15
febrer
2017

CAMPIONATS NACIONALS - NC ANDORRA

Alpí - DONES
GRANDVALIRA - SOLDEU
5255 ECA/SEC COMU D´ESCALDES ENGORDANY FIS SG INTERNACIONAL FIS Resultats
15
febrer
2017

CAMPIONATS NACIONALS - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
GRANDVALIRA - SOLDEU
0265 ECA/SEC COMU D´ESCALDES ENGORDANY FIS SG INTERNACIONAL FIS Resultats
16
febrer
2017

TROFEU GRANDVALIRA

Alpí - DONES
GRANDVALIRA - SOLDEU
5252 ECA/SEC COMU D´ESCALDES ENGORDANY FIS DH INTERNACIONAL FIS Resultats
16
febrer
2017

TROFEU GRANDVALIRA

Alpí - HOMES
GRANDVALIRA - SOLDEU
0262 ECA/SEC COMU D´ESCALDES ENGORDANY FIS DH INTERNACIONAL FIS Resultats
16
febrer
2017

CAMPIONATS NACIONALS DE VELOCITAT

Alpí - DONES
GRANDVALIRA - SOLDEU
5253 ECA/SEC COMU D´ESCALDES ENGORDANY FIS DH INTERNACIONAL FIS Resultats
16
febrer
2017

CAMPIONATS NACIONALS DE VELOCITAT

Alpí - HOMES
GRANDVALIRA - SOLDEU
0263 ECA/SEC COMU D´ESCALDES ENGORDANY FIS DH INTERNACIONAL FIS Resultats
18
febrer
2017

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ

Alpí - DONES
GRANDVALIRA
ECA CRÈDIT ANDORRÀ U16 GS OBERT Ramon ROSSELL Programa Resultats
18
febrer
2017

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ

Alpí - HOMES
GRANDVALIRA
ECA CRÈDIT ANDORRÀ U16 GS OBERT Ramon ROSSELL Programa Resultats
18
febrer
2017

9a SKI TEAM RACE SIEP

Alpí - DONES
GRANDVALIRA
PCGR SIEP U10 KR OBERT Angel BERGES Programa Resultats
18
febrer
2017

9a SKI TEAM RACE SIEP

Alpí - HOMES
GRANDVALIRA
PCGR SIEP U10 KR OBERT Angel BERGES Programa Resultats
19
febrer
2017

1ª ETAPA ANDORRA-FRANÇA

Alpí - DONES
VALLNORD - PAL
ECAP U16 SL OBERT Josep Mª RAMÈNTOL Programa Resultats
19
febrer
2017

1ª ETAPA ANDORRA-FRANÇA

Alpí - HOMES
VALLNORD - PAL
ECAP U16 SL OBERT Josep Mª RAMÈNTOL Programa Resultats
19
febrer
2017

MEMORIAL MANUEL CERQUEDA

Alpí - DONES
VALLNORD - ARINSAL
5238 ECA ANDBANK MASTERS GS OBERT Ton NAUDI Programa Resultats
19
febrer
2017

MEMORIAL MANUEL CERQUEDA

Alpí - HOMES
VALLNORD - ARINSAL
ECA ANDBANK MASTERS GS OBERT Ton NAUDI Programa Resultats
19
febrer
2017

TROFEU TECHNAL ALUMINIER - NC AND-C.COPRÍNCEPS

Alpí - DONES
GRANDVALIRA-PAS DE LA CASA
PCGR TECHNAL ALUMINIER U12 GS OBERT Pep GABRIEL Programa Resultats
19
febrer
2017

TROFEU TECHNAL ALUMINIER - NC AND-C.COPRÍNCEPS

Alpí - HOMES
GRANDVALIRA-PAS DE LA CASA
PCGR TECHNAL ALUMINIER U12 GS OBERT Pep GABRIEL Programa Resultats
25
febrer
2017

TROFEU PAVAND

Alpí - DONES
VALLNORD - ARCALIS
AANF0071 ECOA PAVAND U14 SL OBERT Marc MITJANA Programa Resultats
25
febrer
2017

TROFEU PAVAND

Alpí - HOMES
VALLNORD - ARCALIS
AANM0071 ECOA PAVAND U14 SL O Marc MITJANA Programa Resultats
26
febrer
2017

TROFEU NEON

Alpí - DONES
VALLNORD - ARCALIS
AANF0091 ECOA NEON U14 GS OBERT Josep Mª GARALLÀ Programa Resultats
26
febrer
2017

TROFEU NEON

Alpí - HOMES
VALLNORD - ARCALIS
AANM0091 ECOA NEON U14 GS OBERT Josep Mª GARALLÀ Programa Resultats
26
febrer
2017

TROFEU CAPRABO

Alpí - DONES
GRANDVALIRA - SOLDEU
AANF0081 SEC U16 GS OBERT Andreu BELLSOLA Programa Resultats
26
febrer
2017

TROFEU CAPRABO

Alpí - HOMES
GRANDVALIRA - SOLDEU
AANM0081 SEC U16 GS OBERT Andreu BELLSOLA Programa Resultats
27
febrer
2017

TROFEU VILADOMAT ESPORTS - Mem.JORDI ANGLES -

Alpí - DONES
GRANDVALIRA - PAS DE LA CASA
5238 PCGR MORA BANC FIS GS INTERNACIONAL FIS Evelio GONZALEZ (ESP) Resultats
27
febrer
2017

TROFEU VILADOMAT ESPORTS - Mem. JORDI ANGLES

Alpí - HOMES
GRANDVALIRA - PAS DE LA CASA
0249 PCGR MORA BANC FIS SL INTERNACIONAL FIS Evelio GONZALEZ (ESP) Resultats
28
febrer
2017

TROFEU VILADOMAT ESPORTS - Mem.JORDI ANGLES

Alpí - DONES
GRANDVALIRA - PAS DE LA CASA
5239 PCGR MORA BANC FIS SL INTERNACIONAL FIS Evelio GONZALEZ (ESP) Resultats
28
febrer
2017

TROFEU VILADOMAT ESPORTS - Mem. JORDI ANGLES

Alpí - HOMES
GRANDVALIRA - PAS DE LA CASA
0248 PCGR MORA BANC FIS GS INTERNACIONAL FIS Evelio GONZALEZ (ESP) Resultats
05
Mar
2017

TROFEU MARMOTA

Alpí - DONES
GRANDVALIRA - SOLDEU
AANF0101 SEC CRÈDIT ANDORRÀ U12 SG OBERT Nadal ANTOR Programa Resultats
05
Mar
2017

TROFEU MARMOTA -

Alpí - HOMES
GRANDVALIRA - SOLDEU
AANM0101 SEC CRÈDIT ANDORRÀ U12 SG OBERT Nadal ANTOR Programa Resultats
11
Mar
2017

TROFEU COMU DE LA MASSANA - PTF - COPA PYRENEUS

Surf de Neu - DONES
VALLNORD - PAL
ECAP TOTES OBERT Bruno PRATS Programa Resultats
11
Mar
2017

TROFEU COMU DE LA MASSANA - PTF - COPA PYRENEUS

Surf de Neu - HOMES
VALLNORD - PAL
ECAP TOTES OBERT Bruno PRATS Programa Resultats
11
Mar
2017

TROFEU COMU DE LA MASSANA - PTF - COPA PYRENEUS

Estil Lliure - DONES
VALLNORD - PAL
ECAP MORA BANC TOTES OBERT Bruno PRATS Programa Resultats
11
Mar
2017

TROFEU COMU DE LA MASSANA - PTF - COPA PYRENEUS

Estil Lliure - HOMES
VALLNORD - PAL
ECAP TOTES OBERT Bruno PRATS Programa Resultats
12
Mar
2017

TROFEU ORDINO ARCALIS

Telemark - DONES
ORDINO - ARCALIS
TKD120317 ECOA ORDINO - ARCALIS TOTES OBERT Meme SANTAMARIA Programa Resultats
12
Mar
2017

TROFEU ORDINO ARCALIS

Telemark - HOMES
ORDINO - ARCALIS
TKH120317 ECOA ORDINO - ARCALIS TOTES OBERT Meme SANTAMARIA Programa Resultats
12
Mar
2017

TROFEU REBOST DEL PADRÍ

Alpí - DONES
GRANDVALIRA - SOLDEU
VETD120317 SEC MASTERS GS OBERT Josep Mª GARALLÀ Programa Resultats
12
Mar
2017

TROFEU REBOST DEL PADRÍ

Alpí - HOMES
GRANDVALIRA - SOLDEU
VETH120317 SEC MASTERS GS OBERT Josep Mª GARALLÀ Programa Resultats
12
Mar
2017

TROFEU COMU DE LA MASSANA - PTF - COPA PYRENEUS

Surf de Neu - DONES
VALLNORD - PAL
ECAP MORA BANC TOTES OBERT Sandra MAS Programa Resultats
12
Mar
2017

TROFEU COMU DE LA MASSANA - PTF - COPA PYRENEUS

Surf de Neu - HOMES
VALLNORD - PAL
ECAP MORA BANC TOTES OBERT Sandra MAS Programa Resultats
12
Mar
2017

TROFEU COMU DE LA MASSANA - PTF - COPA PYRENEUS

Estil Lliure - DONES
VALLNORD - PAL
ECAP MORA BANC TOTES OBERT Sandra MAS Programa Resultats
12
Mar
2017

TROFEU COMU DE LA MASSANA - PTF - COPA PYRENEUS

Estil Lliure - HOMES
VALLNORD - PAL
5238 ECAP MORA BANC TOTES OBERT Sandra MAS Programa Resultats
12
Mar
2017

NACIONALS ANDORRA FONS

Fons - TOTS
NATURLANDIA
TOTES Relleus 5,6 OBERT Enric MORRAL Resultats
12
Mar
2017

NACIONALS ANDORRA FONS

Fons - TOTS
NATURLANDIA
TOTES Relleus 2.3 OBERT Enric MORRAL Resultats
12
Mar
2017

TROFEU FORD EL TAMARRO

Alpí - DONES
GRANDVALIRA - GRAU ROIG
PCGR IDPA/FORD U8 BIATHLO/KL/KR/GS/SALT OBERT Severine BOUSQUET Programa Resultats
12
Mar
2017

TROFEU FORD EL TAMARRO

Alpí - HOMES
GRANDVALIRA - GRAU ROIG
PCGR IDPA/FORD U8 BIATHLO/KL/KR/GS/SALT OBERT Severine BOUSQUET Programa Resultats
18
Mar
2017

GRAN PREMI PRINOTH

Alpí - DONES
GRANDVALIRA - PAS DE LA CASA
AANF0111 PCGR VILADOMAT ESPORTS U12-U14 KR OBERT Pere CANALS Programa Resultats
18
Mar
2017

GRAN PREMI PRINOTH

Alpí - HOMES
GRANDVALIRA - PAS DE LA CASA
AANM0111 PCGR VILADOMAT ESPORTS U12-U14 KR OBERT Pere CANALS Programa Resultats
19
Mar
2017

TROFEU FORD

Alpí - DONES
VALLNORD - ORDINO ARCALIS
U10190317 ECOA FORD U10 GS OBERT Alex ANTOR Programa Resultats
19
Mar
2017

TROFEU FORD

Alpí - HOMES
VALLNORD - ORDINO ARCALIS
U10190317 ECOA FORD U10 GS OBERT Alex ANTOR Programa Resultats
25
Mar
2017

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ - NC AND-C.COPRINCEPS

Alpí - DONES
GRANDVALIRA - PAS DE LA CASA
AANF0121 PCGR CRÈDIT ANDORRÀ U14-U16 SL OBERT Marc MITJANA Programa
25
Mar
2017

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ - NC AND-C.COPRINCEPS

Alpí - HOMES
GRANDVALIRA - PAS DE LA CASA
AANM0121 PCGR CRÈDIT ANDORRÀ U14-U16 SL OBERT Marc MITJANA Programa
25
Mar
2017

CAMPIONATS NACIONALS DE TELEMARK - NC ANDORRA

Telemark - DONES
GRANDVALIRA - SOLDEU
TKD250317 ZENIT IDPA TOTES Sprint Classic Paral.lel OBERT Ramon ROSSELL
25
Mar
2017

CAMPIONATS NACIONALS DE TELEMARK - NC ANDORRA

Telemark - HOMES
GRANDVALIRA - SOLDEU
TKH250317 ZENIT IDPA TOTES Sprint Classic Paral.lel OBERT Ramon ROSSELL
26
Mar
2017

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ - NC AND - C.COPRINCEPS

Alpí - HOMES
GRANDVALIRA - PAS DE LA CASA
AANF0131 PCGR CRÈDIT ANDORRÀ U14-U16 GS OBERT Josep Mª RAMÈNTOL Programa
26
Mar
2017

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ - NC AND - C.COPRINCEPS

Alpí - HOMES
GRANDVALIRA - PAS DE LA CASA
AANM0131 PCGR CRÈDIT ANDORRÀ U14-U16 GS OBERT Josep Mª RAMÈNTOL Programa
26
Mar
2017

CAMPIONATS NACIONALS DE TELEMARK - NC ANDORRA

Telemark - DONES
GRANDVALIRA - SOLDEU
TKD260317 ZENITH IDPA TOTES Sprint Classic OBERT Ramon ROSSELL
26
Mar
2017

CAMPIONATS NACIONALS DE TELEMARK - NC ANDORRA

Telemark - HOMES
GRANDVALIRA - SOLDEU
TKH260317 ZENITH IDPA TOTES Sprint Classic OBERT Ramon ROSSELL
01
Abr
2017

TROBADA INTERNACIONAL AXA PATRIMOINE

Alpí - DONES
GRANDVALIRA - GRAU ROIG
PCGR AXA PATRIMOINE ASSEGURANCES - HARIBO U6-U8 MINI KL, KR, PARAL.LEL ,SALTS OBERT Bernat RIEGGER Programa
01
Abr
2017

TEAM EVENT

Alpí - TOTS
CANARO
U12020417 ECA EFI GRUIES/GARATHE OROS U12 OBERT Angel BERGES
01
Abr
2017

TROBADA INTERNACIONAL AXA PATRIMOINE

Alpí - HOMES
GRANDVALIRA - GRAU ROIG
PCGR AXA PATRIMOINE ASSEGURANCES - HARIBO U6-U8 MINI KL, KR, PAAL.LEL, SALTS OBERT Bernat RIEGGER Programa
02
Abr
2017

NACIONALS SBX ANDORRA - PTF

Surf de Neu - DONES
VALLNORD ORDINO ARCALIS
ECOA ESPORTS ST MORITZ TOTES SBX OBERT Jordi FARRÉ Programa
02
Abr
2017

NACIONALS SBX ANDORRA - PTF

Surf de Neu - HOMES
VALLNORD - ORDINO ARCALIS
ECOA ESPORTS ST MORITZ TOTES SBX OBERT Jordi FARRÉ Programa
02
Abr
2017

CAMPIONAT NACIONAL KL

Quilòmetre Llançat - DONES
GRANDVALIRA - GRAU ROIG
`PCGR COMU ENCAMP U12-U21 KL OBERT Jordi FIUS
02
Abr
2017

CAMPIONAT NACIONAL KL

Quilòmetre Llançat - HOMES
GRANDVALIRA - GRAU ROIG
PCGR COMU ENCAMP U12-U21 KL OBERT Jordi FIUS
06
Abr
2017

TRAINING WORLD CUP QUILÒMETRE LLENÇAT

Quilòmetre Llançat - DONES
GRANDVALIRA - GRAU ROIG
PCGR MORA BANC FIS KL INTERNACIONAL FIS Valter DRUETTI (ITA)
06
Abr
2017

TRAINING WORLD CUP QUILÒMETRE LLENÇAT

Quilòmetre Llançat - HOMES
GRANDVALIRA - GRAU ROIG
PCGR MORA BANC FIS KL INTERNACIONAL FIS Valter DRUETTI (ITA)
07
Abr
2017

WORLD CUP 1 QUILÒMETRE LLENÇAT -

Quilòmetre Llançat - DONES
GRANDVALIRA - GRAU ROIG
8611 PCGR MORA BANC FIS KL INTERNACIONAL FIS Valter DRUETTI (ITA)
07
Abr
2017

WORLD CUP 1 QUILÒMETRE LLENÇAT

Quilòmetre Llançat - HOMES
GRANDVALIRA - GRAU ROIG
8612 PCGR MORA BANC FIS KL INTERNACIONAL FIS Valter DRUETTI (ITA)
08
Abr
2017

TROFEU MC DONALDS

Alpí - TOTS
GRANDVALIRA - EL TARTER
U10010417 ECA MC DONALDS U10 GS OBERT Pep POU
08
Abr
2017

WORLD CUP 2 QUILÒMETRE LLENÇAT

Quilòmetre Llançat - DONES
GRANDVALIRA - GRAU ROIG
8613 PCGR MORA BANC FIS KL INTERNACIONAL FIS Valter DRUETTI (ITA)
08
Abr
2017

WORLD CUP 2 QUILÒMETRE LLENÇAT

Quilòmetre Llançat - HOMES
GRANDVALIRA - GRAU ROIG
8614 PCGR MORA BANC FIS KL INTERNACIONAL FIS Valter DRUETTI (ITA)
09
Abr
2017

WORLD CUP 3 QUILÒMETRE LLENÇAT

Quilòmetre Llançat - DONES
GRANDVALIRA - GRAU ROIG
8615 PCGR MORA BANC FIS KL INTERNACIONAL FIS Valter DRUETTI (ITA)
09
Abr
2017

WORLD CUP 3 QUILÒMETRE LLENÇAT

Quilòmetre Llançat - HOMES
GRANDVALIRA - GRAU ROIG
8616 PCGR MORA BANC FIS KL INTERNACIONAL FIS Valter DRUETTI (ITA)
09
Abr
2017

TROFEU ILLA CARLEMANY - NC ANDORRA

Alpí - DONES
GRANDVALIRA - EL TARTER
AANF0151 SEC ILLA CARLEMANY U14-U16 SG OBERT Juliet SATTERTHWAITE
09
Abr
2017

TROFEU ILLA CARLEMANY - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
GRANDVALIRA - EL TARTER
AANM0151 SEC ILLA CARLEMANY U14-U16 SG OBERT Juliet SATTERTHWAITE
09
Abr
2017

TROFEU ILLA CARLEMANY - NC ANDORRA

Alpí - DONES
GRANDVALIRA - EL TARTER
AANF0141 ECA ILLA CARLEMANY U14-U16 AC OBERT Juliet SATTERTHWAITE
09
Abr
2017

TROFEU ILLA CARLEMANY - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
GRANDVALIRA - EL TARTER
AANM0141 ECA ILLA CARLEMANY U14-U16 AC OBERT Juliet SATTERTHWAITE
10
Abr
2017

CAMPIONATS NACIONALS - FIS

Alpí - DONES
GRANDVALIRA - SOLDEU
5256 SEC/ECA FIS GS INTERNACIONAL FIS Juli SELMA (ESP)
10
Abr
2017

CAMPIONATS NACIONALS - FIS

Alpí - HOMES
GRANDVALIRA - SOLDEU
0266 SEC/ECA FIS GS INTERNACIONAL FIS Juli SELMA (ESP)
11
Abr
2017

CAMPIONATS NACIONALS - FIS

Alpí - DONES
GRANDVALIRA - SOLDEU
5257 SEC/ECA FIS SL INTERNACIONAL FIS Juli SELMA (ESP)
11
Abr
2017

CAMPIONATS NACIONALS - FIS

Alpí - HOMES
GRANDVALIRA - SOLDEU
0267 SEC/ECA FIS SL INTERNACIONAL FIS Juli SELMA (ESP)