Calendaris / Resultats

Totes les seccions
Alpí
Fons
Estil Lliure
Surf de Neu
Quilòmetre Llançat
Categoria 
28
Des
2023

TROFEU PAVAND - APLAÇADA - COPA PP

Alpí - DONES
ARCALÍS
AANF0011 ECOA PAVAND U14 GS OBERT NADAL ANTOR
28
Des
2023

TROFEU PAVAND - APLAÇADA - COPA PP

Alpí - HOMES
ARCALÍS
AANM0011 ECOA PAVAND U14 GS OBERT NADAL ANTOR
29
Des
2023

FISHER SKI COMP - APLAÇADA - COPA PP

Alpí - DONES
ARCALÍS
AANF0021 ECOA FISHER U14 SL OBERT NADAL ANTOR
29
Des
2023

FISHER SKI COMP - APLAÇADA - COPA PP

Alpí - HOMES
ARCALÍS
AANM0021 ECOA FISHER U14 SL OBERT NADAL ANTOR
30
Des
2023

CURSA FIS

Alpí - DONES
SOLDEU
5335 ECAP FIS SL INTERNACIONAL FIS JUDITH LLUENT Resultats
30
Des
2023

CURSA FIS

Alpí - HOMES
SOLDEU
0341 ECAP FIS SL INTERNACIONAL FIS JUDITH LLUENT Resultats
31
Des
2023

CURSA FIS

Alpí - DONES
SOLDEU
5336 ECAP FIS SL INTERNACIONAL FIS JUDITH LLUENT Resultats
31
Des
2023

CURSA FIS

Alpí - HOMES
SOLDEU
0342 ECAP FIS SL INTERNACIONAL FIS JUDITH LLUENT Resultats
13
Gen
2024

TROFEU LUCAS FOX - COPA PP i PPP

Alpí - DONES
EL TARTER - SOLDEU  
AANF0031 SEC LUCAS FOX U14-U16 SL OBERT JOSEP Mª RAMENTOL Programa Resultats
13
Gen
2024

TROFEU LUCAS FOX - COPA PP i PPP

Alpí - HOMES
EL TARTER - SOLDEU  
AANM0031 SEC LUCAS FOX U14-U16 SL OBERT JOSEP Mª RAMENTOL Programa Resultats
14
Gen
2024

TROFEU CREAND - COPA PP i PPP

Alpí - DONES
EL TARTER - SOLDEU  
AANF0041 ECA CREAND U14-U16 GS OBERT JULIET SATTERTHWAITE Programa Resultats
14
Gen
2024

TROFEU CREAND - COPA PP i PPP

Alpí - HOMES
EL TARTER - SOLDEU  
AANM0041 ECA CREAND U14-U16 GS OBERT JULIET SATTERTHWAITE Programa Resultats
20
Gen
2024

XIV MEMORIAL JOSEP FARRE - COPA BK

Alpí - DONES
SOLDEU  
AANF0051 ECA GARATGE OROS U12 TEAM EVENT OBERT TOMAS ZAMORA Programa Resultats
20
Gen
2024

XIV MEMORIAL JOSEP FARRE - COPA BK

Alpí - HOMES
SOLDEU  
AANM0051 ECA GARATGE OROS U12 TEAM EVENT OBERT TOMAS ZAMORA Programa Resultats
21
Gen
2024

TROFEU ILLA CARLEMANY - COPA FD

Alpí - TOTS
SOLDEU
ALGSI101 ECA ILLA CARLEMANY U10 GS OBERT RAMON ROSSELL Resultats
22
Gen
2024

32è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
ARCALÍS  
0344 FAE M.I, GOVERN - CREAND U16 SL INTERNACIONAL FIS THOMAS GURZELER Resultats
22
Gen
2024

32è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
ARCALÍS  
0343 FAE M.I, GOVERN - CREAND U14 GS INTERNACIONAL FIS THOMAS GURZELER Resultats
22
Gen
2024

32è TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
ARCALÍS  
5338 FAE M.I, GOVERN - CREAND U16 SL INTERNACIONAL FIS THOMAS GURZELER Resultats
22
Gen
2024

32è TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
ARCALÍS  
5337 FAE M.I, GOVERN - CREAND U14 GS INTERNACIONAL FIS THOMAS GURZELER Resultats
23
Gen
2024

32è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
ARCALÍS  
0346 FAE M.I, GOVERN - CREAND U14 SL INTERNACIONAL FIS THOMAS GURZELER Resultats
23
Gen
2024

32è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
ARCALÍS  
0345 FAE M.I, GOVERN - CREAND U16 GS INTERNACIONAL FIS THOMAS GURZELER Resultats
23
Gen
2024

32è TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
ARCALÍS  
5340 FAE M.I, GOVERN - CREAND U14 SL INTERNACIONAL FIS THOMAS GURZELER Resultats
23
Gen
2024

32è TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
ARCALÍS  
5339 FAE M.I, GOVERN - CREAND U16 GS INTERNACIONAL FIS THOMAS GURZELER Resultats
24
Gen
2024

32è TROFEU BORRUFA

Alpí - TOTS
ARCALÍS  
0349 FAE M.I, GOVERN - CREAND U14-U16 TEAM PARALLEL INTERNACIONAL FIS THOMAS GURZELER Resultats
24
Gen
2024

32è TROFEU BORRUFA - ANUL.LADA

Alpí - HOMES
ARCALÍS  
0347 FAE M.I, GOVERN - CREAND U16 SG INTERNACIONAL FIS THOMAS GURZELER
24
Gen
2024

32è TROFEU BORRUFA - ANUL.LADA

Alpí - HOMES
ARCALÍS  
0348 FAE M.I, GOVERN - CREAND U14 SG INTERNACIONAL FIS THOMAS GURZELER
24
Gen
2024

32è TROFEU BORRUFA - ANUL.LADA

Alpí - DONES
ARCALÍS  
5341 FAE M.I, GOVERN - CREAND U16 SG INTERNACIONAL FIS THOMAS GURZELER
24
Gen
2024

32è TROFEU BORRUFA - ANUL.LADA

Alpí - DONES
ARCALÍS  
5342 FAE M.I, GOVERN - CREAND U14 SG INTERNACIONAL FIS THOMAS GURZELER
25
Gen
2024

32è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
ARCALÍS  
0350 FAE M.I, GOVERN - CREAND U14 GS INTERNACIONAL FIS THOMAS GURZELER Resultats
25
Gen
2024

32è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
ARCALÍS  
0351 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 SL INTERNACIONAL FIS THOMAS GURZELER Resultats
25
Gen
2024

32è TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
ARCALÍS  
5343 FAE M.I, GOVERN - CREAND U16 SL INTERNACIONAL FIS THOMAS GURZELER Resultats
25
Gen
2024

32è TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
ARCALÍS  
5344 FAE M.I, GOVERN - CREAND U14 GS INTERNACIONAL FIS THOMAS GURZELER Resultats
03
febrer
2024

TROFEU ESPUNYES - COPA FD

Alpí - TOTS
ARCALÍS  
ALGSU102 ECOA ESPUNYES U10 GS OBERT ALEIX SUÑE Programa Resultats
03
febrer
2024

TROFEU KSB - APLAÇADA - NC ANDORRA

Surf de Neu - DONES
SNOWPARK GRAU ROIG
6355 PCGR KSB - COLL BLANC FIS SS INTERNACIONAL FIS BERNAT ZARAGOZA Programa
03
febrer
2024

TROFEU KSB - APLAÇADA - NC ANDORRA

Surf de Neu - HOMES
SNOWPARK GRAU ROIG
6356 PCGR KSB - COLL BLANC MASTERS SS INTERNACIONAL FIS JOAN TORRELLAS Programa
03
febrer
2024

TROFEU KSB - APLAÇADA - NC ANDORRA

Estil Lliure - DONES
SNOWPARK GRAU ROIG
8371 PCGR KSB - COLL BLANC FIS SS INTERNACIONAL FIS BERNAT ZARAGOZA Programa
03
febrer
2024

TROFEU KSB - APLAÇADA - NC ANDORRA

Estil Lliure - HOMES
SNOWPARK GRAU ROIG
8372 PCGR KSB - COLL BLANC FIS SS INTERNACIONAL FIS BERNAT ZARAGOZA Programa
04
febrer
2024

TROFEU AVANÇA - COPA BK

Alpí - DONES
ARCALÍS  
AANF0061 ECOA AVANÇA U12 GS OBERT NADAL ANTOR Programa Resultats
04
febrer
2024

TROFEU AVANÇA - COPA BK

Alpí - HOMES
ARCALÍS  
AANM0061 ECOA AVANÇA U12 GS OBERT NADAL ANTOR Programa Resultats
10
febrer
2024

CURSA COPA DEL MÓN

Alpí - HOMES
SOLDEU
5081 FAE M.I, GOVERN - CREAND FIS GS INTERNACIONAL FIS INGRID JACQUEMOD Resultats
10
febrer
2024

FESTA DEL NORDIC

Fons - DONES
LA RABASSA
CCL02 NEC LA RABASSA U8-U21 FONS OBERT GASPAR PELLICER Programa Resultats
11
febrer
2024

CURSA COPA DEL MÓN

Alpí - DONES
SOLDEU
5082 FAE M.I, GOVERN - CREAND FIS SL INTERNACIONAL FIS INGRID JACQUEMOD Resultats
11
febrer
2024

FESTA DEL NORDIC

Fons - HOMES
LA RABASSA
CCM02 NEC LA RABASSA U8-U21 FONS OBERT GASPAR PELLICER Programa Resultats
17
febrer
2024

SKI TEAM RACE SIEP - COPA FD

Alpí - TOTS
PAS DE LA CASA
ALKRU10 PCGR SIEP U10 KR OBERT ANDREU BELLSOLA Programa Resultats
17
febrer
2024

35è MEMORIAL MANUEL CERQUEDA - NC ANDORRA

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER  
ALGSMSL1 ECA ANDBANK MASTERS GS OBERT JOSEP Mª GARRALLÀ Programa Resultats
17
febrer
2024

35è MEMORIAL MANUEL CERQUEDA - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER  
ALGSMSM1 ECA ANDBANK MASTERS GS OBERT JOSEP Mª GARRALLÀ Programa Resultats
18
febrer
2024

GRAN PREMI SIEP - COPA BK

Alpí - DONES
PAS DE LA CASA - GRAU ROIG  
AANF0071 PCGR SIEP U12 KR OBERT ORIOL CUSIDO Programa Resultats
18
febrer
2024

GRAN PREMI SIEP - COPA BK

Alpí - HOMES
PAS DE LA CASA - GRAU ROIG  
AANM0071 PCGR SIEP U12 KR OBERT ORIOL CUSIDO Programa Resultats
18
febrer
2024

TROFEU MASTER

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER  
ALGSMSL2 SEC GRANDVALIRA RESORTS MASTERS GS OBERT JOSEP Mª GARRALLÀ Programa Resultats
18
febrer
2024

TROFEU MASTERS

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER  
ALGSMSM2 SEC GRANDVALIRA RESORTS MASTERS GS OBERT JOSEP Mª GARRALLÀ Programa Resultats
24
febrer
2024

TROFEU ILLA CARLEMANY - NC ANDORRA - COPA PP i PPP

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER  
AANF0081 ECA ILLA CARLEMANY U14-U16 AC OBERT PEP POU Programa
24
febrer
2024

TROFEU ILLA CARLEMANY - NC ANDORRA - COPA PP i PPP

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER  
AANM0081 ECA ILLA CARLEMANY U14-U16 AC OBERT PEP POU Programa
25
febrer
2024

TROFEU GRANDVALIRA - NC ANDORRA - COPA PP i PPP

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER
AANF0101 SEC GRANDVALIRA RESORTS U14-U16 SG OBERT PEP POU Programa
25
febrer
2024

TROFEU GRANDVALIRA - NC ANDORRA - COPA PP i PPP

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER
AANM0101 SEC GRANDVALIRA RESORTS U14-U16 SG OBERT PEP POU Programa
25
febrer
2024

TROFEU FORD

Alpí - TOTS
ARCALÍS
ALGSU8 ECOA FORD U8 GS OBERT SEVERINE BOUSQUET
25
febrer
2024

TROFEU PRINOTH - COPA BK

Alpí - DONES
PAS DE LA CASA
AANF0091 PCGR PRINOTH U12 GS OBERT JOAN MARC PIFARRE Programa
25
febrer
2024

TROFEU PRINOTH - COPA BK

Alpí - HOMES
PAS DE LA CASA
AANM0091 PCGR PRINOTH U12 GS OBERT JOAN MARC PIFARRE Programa
02
Mar
2024

TROFEU MARMOTA - COPA BK

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER
AANF0111 SEC CREAND U12 SG OBERT PEP GABRIEL
02
Mar
2024

TROFEU MARMOTA - COPA BK

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER
AANM0111 SEC CREAND U12 SG OBERT PEP GABRIEL
03
Mar
2024

TROFEU POLLETS - COPA FD

Alpí - TOTS
SOLDEU - EL TARTER
ALGS0103 SEC CREAND U10 GS OBERT BERNARD RIEGER
03
Mar
2024

TROFEU TAMARRO

Alpí - TOTS
GRAU ROIG
ALKLU8 PCGR FORD - SALOMON U8 KL,GS,KR,BIAT OBERT LLUIS SANTIN
08
Mar
2024

CURSA FIS - NC ANDORRA

Alpí - DONES
SOLDEU
5345 ECA/SEC GRANDVALIRA RESORTS FIS GS INTERNACIONAL FIS FRANCESC ARMENGOL
08
Mar
2024

CURSA FIS - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
SOLDEU
0352 ECA/SEC GRANDVALIRA RESORTS FIS GS INTERNACIONAL FIS FRANCESC ARMENGOL
09
Mar
2024

CURSA FIS - NC ANDORRA

Alpí - DONES
SOLDEU
5346 ECA/SEC GRANDVALIRA RESORTS FIS GS INTERNACIONAL FIS FRANCESC ARMENGOL
09
Mar
2024

CURSA FIS - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
SOLDEU
0353 ECA/SEC GRANDVALIRA RESORTS FIS GS INTERNACIONAL FIS FRANCESC ARMENGOL
09
Mar
2024

CAMPIONATS NACIONALS FREESTYLE - NC ANDORRA

Surf de Neu - DONES
SNOW PARK ARINSAL
6353 AFC FIS BA INTERNACIONAL FIS JOAN TORRELLAS - BERNAT ZARAGOZA Programa
09
Mar
2024

CAMPIONATS NACIONALS FREESTYLE - NC ANDORRA

Surf de Neu - HOMES
SNOW PARK ARINSAL
6354 AFC FIS BA INTERNACIONAL FIS BERNAT ZARAGOZA Programa
09
Mar
2024

CAMPIONATS NACIONALS FREETYLE - NC ANDORRA

Estil Lliure - DONES
SNOW PARK ARINSAL
8370 AFC FIS BA INTERNACIONAL FIS BERNAT ZARAGOZA Programa
09
Mar
2024

CAMPIONATS NACIONALS FREESTYLE - NC ANDORRA

Estil Lliure - DONES
SNOW PARK ARINSAL
8369 AFC FIS BA INTERNACIONAL FIS BERNAT ZARAGOZA Programa
11
Mar
2024

CURSA FIS

Alpí - DONES
SOLDEU
5347 ECA/SEC GRANDVALIRA RESORTS FIS SL INTERNACIONAL FIS GUISEPPE BOEZI
11
Mar
2024

CURSA FIS

Alpí - HOMES
SOLDEU
0354 ECA/SEC GRANDVALIRA RESORTS FIS SL INTERNACIONAL FIS GUISEPPE BOEZI
12
Mar
2024

CURSA FIS

Alpí - DONES
SOLDEU
5348 ECA/SEC GRANDVALIRA RESORTS FIS SL INTERNACIONAL FIS GUISEPPE BOEZI
12
Mar
2024

CURSA FIS

Alpí - HOMES
SOLDEU
0355 ECA/SEC GRANDVALIRA RESORTS FIS SL INTERNACIONAL FIS GUISEPPE BOEZI
13
Mar
2024

CURSA FIS - CANCEL.LADA - NC ANDORRA

Alpí - DONES
SOLDEU
5349 ECA/SEC GRANDVALIRA RESORTS FIS DH INTERNACIONAL FIS GUISEPPE BOEZI
13
Mar
2024

CURSA FIS - CANCEL.LADA - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
SOLDEU
0356 ECA/SEC GRANDVALIRA RESORTS FIS DH INTERNACIONAL FIS GUISEPPE BOEZI
13
Mar
2024

COPA DELMÓN KL - CANCEL.LADA

Quilòmetre Llançat - DONES
GRAU ROIG
0002 PCGR FIS KL INTERNACIONAL FIS Programa
13
Mar
2024

COPA DELMÓN KL - CANCEL.LADA

Quilòmetre Llançat - HOMES
GRAU ROIG
0001 PCGR FIS KL INTERNACIONAL FIS Programa
13
Mar
2024

CURSA FIS KL - CANCEL.LADA

Quilòmetre Llançat - DONES
GRAU ROIG
0006 PCGR FIS KL INTERNACIONAL FIS
13
Mar
2024

CURSA FIS KL - CANCEL.LADA

Quilòmetre Llançat - HOMES
GRAU ROIG
0005 PCGR FIS KL INTERNACIONAL FIS
14
Mar
2024

CURSA FIS - CANCEL.LADA

Alpí - DONES
SOLDEU
5350 ECA/SEC GRANDVALIRA RESORTS FIS SG INTERNACIONAL FIS GUISEPPE BOEZI
14
Mar
2024

CURSA FIS - CANCEL.LADA

Alpí - HOMES
SOLDEU
0357 ECA/SEC GRANDVALIRA RESORTS FIS SG INTERNACIONAL FIS GUISEPPE BOEZI
14
Mar
2024

COPA DELMÓN KL - CANCEL.LADA

Quilòmetre Llançat - DONES
GRAU ROIG
0004 PCGR FIS KL INTERNACIONAL FIS Programa
14
Mar
2024

COPA DELMÓN KL - CANCEL.LADA

Quilòmetre Llançat - HOMES
GRAU ROIG
0003 PCGR FIS KL INTERNACIONAL FIS Programa
15
Mar
2024

CURSA FIS - CANCEL.LADA - NC ANDORRA

Alpí - DONES
SOLDEU
0358 ECA/SEC GRANDVALIRA RESORTS FIS SG INTERNACIONAL FIS GUISEPPE BOEZI
15
Mar
2024

CURSA FIS - CANCEL.LADA - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
SOLDEU
5351 ECA/SEC GRANDVALIRA RESORTS FIS SG INTERNACIONAL FIS GUISEPPE BOEZI
16
Mar
2024

CAMPIONATS NACIONALS KL - NC ANDORRA

Quilòmetre Llançat - DONES
GRAU ROIG
KLNCL PCGR U12-SENIORS KL OBERT JORDI FIUS
16
Mar
2024

CAMPIONATS NACIONALS KL - NC ANDORRA

Quilòmetre Llançat - HOMES
GRAU ROIG
KLNCM PCGR U12-SENIORS KL OBERT JORDI FIUS
16
Mar
2024

TROFEU LUCAS FOX - COPA FD

Alpí - TOTS
PAL ARINSAL
ALGSU104 ECAP LUCAS FOX U10 GS OBERT ANTONI NAUDI
17
Mar
2024

TROFEU ESPORTS ROSSELL - NC ANDORRA -COPA BK -COPA COPRINCEPS

Alpí - DONES
PAL ARINSAL
AANF0121 ECAP ESPORTS ROSSELL U12 GS OBERT ERIC FAJARDO
17
Mar
2024

TROFEU ESPORTS ROSSELL - NC ANDORRA -COPA BK -COPA COPRINCEPS

Alpí - HOMES
PAL ARINSAL
AANM0121 ECAP ESPORTS ROSSELL U12 GS OBERT ERIC FAJARDO
17
Mar
2024

COPA PROMOCIO - COPA PPP NC ANDORRA

Alpí - DONES
PAS DE LA CASA - GRAU ROIG
AANF0131 PCGR BELLA ITALIA U14-U16 GS OBERT LLUIS SANTIN
17
Mar
2024

COPA PROMOCIO - COPA PPP NC ANDORRA

Alpí - HOMES
PAS DE LA CASA - GRAU ROIG
AANM0131 PCGR BELLA ITALIA U14-U16 GS OBERT LLUIS SANTIN
20
Mar
2024

CAMPIONATS NACIONALS DE FONS - NC ANDORRA

Fons - DONES
LA RABASSA
CCL01 NEC LA RABASSA U8-U21 FONS OBERT GASPAR PELLICER
20
Mar
2024

CAMPIONATS NACIOANLS DE FONS - NC ANDORRA

Fons - HOMES
LA RABASSA
CCM01 NEC LA RABASSA U8-U21 FONS OBERT GASPAR PELLICER
23
Mar
2024

TROBADA INTERNACIONAL U6-U8

Alpí - TOTS
GRAU ROIG
ALKRU6U8 PCGR GRANIER -AXA - COMÚ D'ENCAMP U6-U8 KL,GS,KR,BIAT OBERT SEVERINE BOUSQUET
24
Mar
2024

CURSA VETERANS

Alpí - DONES
PAL ARINSAL
ALSLMSL1 ECAP GRANDVALIRA RESORTS MASTERS SL OBERT ANTONI NAUDI
24
Mar
2024

CURSA VETERANS

Alpí - HOMES
PAL ARINSAL
ALSLMSM1 ECAP GRANDVALIRA RESORTS MASTERS SL OBERT ANTONI NAUDI
28
Mar
2024

TROFEU CREAND CONFRONTACIO - COPA PP i PPP

Alpí - DONES
PAS DE LA CASA - GRAU ROIG
AANF0141 PCGR CREAND U14-U16 GS OBERT TOMAS ZAMORA
28
Mar
2024

TROFEU CREAND CONFRONTACIO - COPA PP i PPP

Alpí - HOMES
PAS DE LA CASA - GRAU ROIG
AANM0141 PCGR CREAND U14-U16 GS OBERT TOMAS ZAMORA
29
Mar
2024

TROFEU CREAND CONFRONTACIO - COPA PP i PPP

Alpí - DONES
PAS DE LA CASA - GRAU ROIG
AANF0151 PCGR CREAND U14-U16 SL OBERT MARC MITJANA
29
Mar
2024

TROFEU CREAND CONFRONTACIO - COPA PP i PPP

Alpí - HOMES
PAS DE LA CASA - GRAU ROIG
AANM0151 PCGR CREAND U14-U16 SL OBERT MARC MITJANA
30
Mar
2024

CURSA FIS - NC ANDORRA

Alpí - DONES
PAL ARINSAL
5352 ECAP FIS SL INTERNACIONAL FIS LAURENT CASALOT
30
Mar
2024

CURSA FIS - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
PAL ARINSAL
0359 ECAP MASTERS SL INTERNACIONAL FIS LAURENT CASALOT
31
Mar
2024

CURSA FIS - NC ANDORRA

Alpí - DONES
PAL ARINSAL
5353 ECAP FIS GS INTERNACIONAL FIS LAURENT CASALOT
31
Mar
2024

CURSA FIS - NC ANDORRA

Alpí - DONES
PAL ARINSAL
0360 ECAP FIS GS INTERNACIONAL FIS LAURENT CASALOT
01
Abr
2024

TROFEU ESPORTS ROSSELL - COPA PP/PPP - NC ANDORRA COPA COPRINCEPS

Alpí - DONES
PAL ARINSAL
AANF0161 ECAP ESPORTS ROSSELL U14-U16 GS OBERT TOMAS ZAMORA
01
Abr
2024

TROFEU ESPORTS ROSSELL - COPA PP/PPP - NC ANDORRA COPA COPRINCEPS

Alpí - HOMES
PAL ARINSAL
AANM0161 ECAP ESPORTS ROSSELL U14-U16 GS OBERT TOMAS ZAMORA
01
Abr
2024

CURSA FIS

Alpí - DONES
PAS DE LA CASA - GRAU ROIG
5354 PCGR FIS GS INTERNACIONAL FIS LAURENT CASALOT
01
Abr
2024

CURSA FIS

Alpí - HOMES
PAS DE LA CASA - GRAU ROIG
0361 PCGR FIS GS INTERNACIONAL FIS LAURENT CASALOT
02
Abr
2024

TROFEU ESPORTS ROSSELL - COPA PP i PPP - NC ANDORRA

Alpí - DONES
PAL ARINSAL
AANF0171 ECAP ESPORTS ROSSELL U14-U16 SL OBERT MARC MITJANA
02
Abr
2024

TROFEU ESPORTS ROSSELL - COPA PP i PPP - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
PAL ARINSAL
AANM0171 ECAP ESPORTS ROSSELL U14-U16 SL OBERT MARC MITJANA
02
Abr
2024

CURSA FIS

Alpí - DONES
PAS DE LA CASA - GRAU ROIG
5355 PCGR FIS SL INTERNACIONAL FIS LAURENT CASALOT
02
Abr
2024

CURSA FIS

Alpí - HOMES
PAS DE LA CASA - GRAU ROIG
0362 PCGR FIS SL INTERNACIONAL FIS LAURENT CASALOT
03
Abr
2024

TROFEU LA FURA - FINALS COPA BK

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER
AANF0181 ECA DAGUISA U12 SL OBERT MARC MITJANA
03
Abr
2024

TROFEU LA FURA - FINALS COPA BK

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER
AANM0181 ECA DAGUISA U12 SL OBERT MARC MITJANA
04
Abr
2024

TROFEU LA FURA - FINALS COPA BK

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER
AANF0191 ECA ESCOLA INTER AGORA U12 SG OBERT MARC MITJANA
04
Abr
2024

TROFEU LA FURA - FINALS COPA BK

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER
AANM0191 ECA ESCOLA INTER AGORA U12 SG OBERT MARC MITJANA