Resultats 2022-2023

Totes les seccions
Alpí
Fons
Estil Lliure
Surf de Neu
Categoria 
29
Des
2022

CURSA FIS

Alpí - DONES
PAL ARINSAL  
6502 ECAP FIS SL INTERNACIONAL FIS EVELIO GONZALEZ
29
Des
2022

CURSA FIS

Alpí - HOMES
PAL ARINSAL  
1547 ECAP FIS SL INTERNACIONAL FIS EVELIO GONZALEZ
29
Des
2022

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ - COPA PP i PPP

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER  
AANF0011 ECA CRÈDIT ANDORRÀ U14-U16 SL OBERT ALEX ANTOR Resultats
29
Des
2022

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ - COPA PP i PPP

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER  
AANM0011 ECA CREDIT ANDORRA U14-U16 SL OBERT ALEX ANTOR Resultats
30
Des
2022

TROFEU LUCAS FOX - COPA PPi PPP

Alpí - DONES
EL TARTER  
AANF0021 SEC LUCAS FOX U14-U16 GS OBERT NADAL ANTOR Resultats
30
Des
2022

TROFEU LUCAS FOX - COPA PP i PPP

Alpí - HOMES
EL TARTER  
AANM0021 SEC LUCAS FOC U14-U16 GS OBERT NADAL ANTOR Resultats
30
Des
2022

CURSA FIS

Alpí - DONES
PAL ARINSAL  
6503 ECAP FIS SL INTERNACIONAL FIS EVELIO GONZALEZ
30
Des
2022

CURSA FIS

Alpí - HOMES
PAL  
1548 ECAP FIS SL INTERNACIONAL FIS EVELIO GONZALEZ
14
Gen
2023

XIII MEMORIAL JOSEP FARRÉ - COPA BK

Alpí - DONES
SOLDEU  
AANF0221 ECA GARATGE OROS U12 TEAM EVENT OBERT TOMAS ZAMORA Programa Resultats
14
Gen
2023

XIII MEMORIAL JOSEP FARRÉ - COPA BK

Alpí - HOMES
SOLDEU  
AANM0221 ECA GARATGE OROS U12 TEAM EVENT OBERT TOMAS ZAMORA Programa Resultats
15
Gen
2023

TROFEU ILLA CARLEMANY - COPA FD

Alpí - TOTS
SOLDEU
ALGSU101 ECA ILLA CARLEMANY U10 GS OBERT BERNARD RIEGER Programa Resultats
16
Gen
2023

31è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
ARCALÍS  
1549 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 GS INTERNACIONAL FIS LAURENT CASALOT/JEPO LLORENS Resultats
16
Gen
2023

31è TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
ARCALÍS  
6504 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 GS INTERNACIONAL FIS LAURENT CASALOT/JEPO LLORENS Resultats
16
Gen
2023

31è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
ARCALÍS  
1550 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 SL INTERNACIONAL FIS LAURENT CASALOT/JEPO LLORENS Resultats
16
Gen
2023

31è TROFEU BORRUFA -

Alpí - DONES
ARCALÍS  
6505 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 SL INTERNACIONAL FIS LAURENT CASALOT/JEPO LLORENS Resultats
17
Gen
2023

31è TROFEU BORRUFA

Alpí - TOTS
ARCALÍS  
1555 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14-U16 PL INTERNACIONAL FIS LAURENT CASALOT/JEPO LLORENS Resultats
18
Gen
2023

31è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
ARCALÍS  
1551 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 GS INTERNACIONAL FIS LAURENT CASALOT/JEPO LLORENS Resultats
18
Gen
2023

31è TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
ARCALIS  
6506 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 GS INTERNACIONAL FIS LAURENT CASALOT/JEPO LLORENS Resultats
18
Gen
2023

31è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
ARCALÍS  
1552 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 SL INTERNACIONAL FIS LAURENT CASALOT/JEPO LLORENS Resultats
18
Gen
2023

31è TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
ARCALÍS  
6507 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 SL INTERNACIONAL FIS LAURENT CASALOT/JEPO LLORENS Resultats
18
Gen
2023

31è TROFEU BORRUFA CANCEL.LADA

Alpí - HOMES
ARCALÍS  
1553 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 SG INTERNACIONAL FIS LAURENT CASALOT/JEPO LLORENS
18
Gen
2023

31è TROFEU BORRUFA - CANCEL.LADA

Alpí - HOMES
ARCALIS  
1554 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 SG INTERNACIONAL FIS LAURENT CASALOT/JEPO LLORENS
18
Gen
2023

31è TROFEU BORRUFA - CANCEL.LADA

Alpí - DONES
ARCALÍS  
6508 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 SG INTERNACIONAL FIS LAURENT CASALOT/JEPO LLORENS
18
Gen
2023

31è TROFEU BORRUFA - CANCEL.LADA

Alpí - DONES
ARCALÍS  
6509 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 SG INTERNACIONAL FIS LAURENT CASALOT/JEPO LLORENS
19
Gen
2023

31è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
ARCALÍS  
1556 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 GS INTERNACIONAL FIS LAURENT CASALOT/JEPO LLORENS Resultats
19
Gen
2023

31è TROFEU BORRUFA - CANCEL.LADA

Alpí - HOMES
ARCALÍS  
1557 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 SL INTERNACIONAL FIS LAURENT CASALOT/JEPO LLORENS
19
Gen
2023

31è TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
ARCALÍS  
6510 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 GS INTERNACIONAL FIS LAURENT CASALOT/JEPO LLORENS Resultats
19
Gen
2023

31è TROFEU BORRUFA - CANCEL.LADA

Alpí - DONES
ARCALÍS  
6511 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 SL INTERNACIONAL FIS LAURENT CASALOT/JEPO LLORENS
28
Gen
2023

TROFEU MARMOTA - COPA BK

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER  
AANF0231 SEC CRÈDIT ANDORRA U12 SG OBERT PEP GABRIEL Resultats
28
Gen
2023

TROFEU MARMOTA - COPA BK

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER  
AANM0231 SEC CRÈDIT ANDORRÀ U12 SG OBERT PEP GABRIEL Resultats
29
Gen
2023

TROFEU FORD - COPA FD

Alpí - TOTS
SOLDEU - EL TARTER  
ALGSU104 SEC CRÈDIT ANDORRÀ U10 GS OBERT JULIET SATTERTHWAITE Resultats
04
febrer
2023

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ - COPA PYRENEUS

Alpí - DONES
SOLDEU  
AANF0031 ECA CRÈDIT ANDORRÀ U14-U16 GS OBERT XAVI COLL Programa Resultats
04
febrer
2023

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ - COPA PYRENEUS

Alpí - HOMES
SOLDEU  
AANM0031 ECA CRÈDIT ANDORRÀ U14-U16 GS OBERT XAVI COLL Programa Resultats
05
febrer
2023

COPA PYRENEUS

Alpí - DONES
SOLDEU
AANF0041 SEC U14-U16 SL OBERT XAVI COLL Programa Resultats
05
febrer
2023

COPA PYRENEUS

Alpí - HOMES
SOLDEU
AANM0041 SEC U14-U16 SL OBERT XAVI COLL Programa Resultats
09
febrer
2023

CURSA FIS

Alpí - HOMES
SOLDEU
1558 ECA FIS SG INTERNACIONAL FIS JUDITH LLUENT Programa
10
febrer
2023

CURSA FIS

Alpí - HOMES
SOLDEU
1559 ECA FIS SG INTERNACIONAL FIS JUDITH LLUENT
11
febrer
2023

CONFRONTACIÓ U16

Alpí - DONES
PAS DE LA CASA
AANF0051 PCGR CRÈDIT ANDORRÀ U16 GS OBERT SEVERINE BOUSQUET Programa Resultats
11
febrer
2023

CONFRONTACIÓ U16

Alpí - HOMES
PAS DE LA CASA
AANM0051 PCGR CRÈDIT ANDORRÀ U16 GS OBERT SEVERINE BOUSQUET Resultats
11
febrer
2023

FISHER SKI COMP - CONFRONTACIÓ U14

Alpí - DONES
ARCALÍS  
AANF0061 ECOA FISHER U14 SL OBERT JOSEP Mª RAMENTOL Resultats
11
febrer
2023

FISHER SKI COMP - CONFRONTACIÓ U14

Alpí - HOMES
ARCALÍS  
AANM0061 ECOA FISHER U14 SL OBERT JOSEP Mª RAMENTOL Resultats
11
febrer
2023

TROFEU ESPORTS ROSSELL - COPA BK

Alpí - DONES
PAL ARINSAL
AANF0081 ECAP ESPORTS ROSSELL U12 GS OBERT RAMON ROSSELL Resultats
11
febrer
2023

TROFEU ESPORTS ROSSELL - COPA BK

Alpí - HOMES
PAL ARINSAL
AANM0081 ECAP ESPORTS ROSSELL U12 GS OBERT RAMON ROSSELL Resultats
11
febrer
2023

FESTA NORDIC

Fons - DONES
NATURLAND
CCU8U21L NEC NATURLAND U8-U21 SKICROSS OBERT Programa Resultats
11
febrer
2023

FESTA NORDIC

Fons - HOMES
NATURLAND
CCU8U21M NEC NATURLAND U8-U21 SKICROSS OBERT Programa Resultats
11
febrer
2023

CAMPIONATS SNOWBOARD - NC ANDORRA

Surf de Neu - DONES
SNOW PARK ARINSAL
6339 AFC FIS BA INTERNACIONAL FIS Programa
11
febrer
2023

CAMPIONATS SNOWBOARD - NC ANDORRA

Surf de Neu - HOMES
SNOW PARK ARINSAL
6338 AFC FIS BA INTERNACIONAL FIS Programa
11
febrer
2023

CAMPIONATS FREESTYLE - NC ANDORRA

Estil Lliure - DONES
SNOW PARK ARINSAL
8319 AFC FIS BA INTERNACIONAL FIS Programa
11
febrer
2023

CAMPIONATS FREESTYLE - NC ANDORRA

Estil Lliure - HOMES
SNOW PARK ARINSAL
8318 AFC FIS BA INTERNACIONAL FIS Programa
12
febrer
2023

TROFEU POLLETS - COPA FD

Alpí - TOTS
PAL ARINSAL
ALGSU102 ECAP LUCAS FOX U10 GS OBERT ORIOL CUSIDO Resultats
12
febrer
2023

CONFRONTACIÓ U16

Alpí - DONES
PAS DE LA CASA  
AANF0091 PCGR CRÈDIT ANDORRÀ U16 SL OBERT LLUIS SANTIN Programa Resultats
12
febrer
2023

CONFRONTACIÓ U16

Alpí - HOMES
PAS DE LA CASA  
AANM0091 PCGR CRÈDIT ANDORRÀ U16 SL OBERT LLUIS SANTIN Programa Resultats
12
febrer
2023

ROSSIGNOL SKI COMP

Alpí - DONES
ARCALÍS  
AANF0071 ECOA ROSSIGNOL U14 GS OBERT PEP POU Resultats
12
febrer
2023

ROSSIGNOL SKI COMP

Alpí - HOMES
ARCALÍS  
AANM0071 ECOA ROSSIGNOL U14 GS OBERT PEP POU Resultats
12
febrer
2023

FESTA NORDIC - NC ANDORRA

Fons - DONES
NATURLAND
CCU8U21LNC NEC NATURLAND U8-U21 FONS OBERT Programa Resultats
12
febrer
2023

FESTA NORDIC - NC ANDORRA

Fons - HOMES
NATURLAND
CCU8U21MNC NEC NATURLAND U8-U21 FONS OBERT Programa Resultats
12
febrer
2023

TROFEU KSB - NC ANDORRA

Surf de Neu - DONES
SUNRISE PARK - GRAU ROIG
6341 PCGR KSB FIS SS INTERNACIONAL FIS Programa
12
febrer
2023

TROFEU KSB - NC ANDORRA

Surf de Neu - HOMES
SUNRISE PARK - GRAU ROIG
6340 PCGR KSB FIS SS INTERNACIONAL FIS Programa
12
febrer
2023

TROFEU KSB - NC ANDORRA

Estil Lliure - DONES
SUNRISE PARK - GRAU ROIG
8320 PCGR KSB FIS SS INTERNACIONAL FIS Programa
12
febrer
2023

TROFEU KSB - NC ANDORRA

Estil Lliure - HOMES
SUNRISE PARK - GRAU ROIG
8321 PCGR KSB FIS SS INTERNACIONAL FIS Programa
18
febrer
2023

TROFEU GUIBO WELLNESS - COPA PPP NC

Alpí - DONES
PAS DE LA CASA  
AANF0101 PCGR GUIBO WELLNESS U14-U16 GS OBERT MARC MORA Programa Resultats
18
febrer
2023

TROFEU GUIBO WELLNESS - COPA PPP NC

Alpí - HOMES
PAS DE LA CASA  
AANM0101 PCGR GUIBO WELLNESS U14-U16 GS OBERT MARC MORA Programa Resultats
19
febrer
2023

TROFEU GRANDVALIRA ESLÀLOM PARAL.LEL CAT U16 - COPA PP

Alpí - DONES
SOLDEU
AANF0121 SEC GRANDVALIRA U16 PL OBERT MARC MITJANA Programa
19
febrer
2023

TROFEU GRANDVALIRA ESLÀLOM PARAL.LEL CAT U16 - COPA PP

Alpí - HOMES
SOLDEU
AANM0121 SEC GRANDVALIRA U16 PL OBERT MARC MITJANA Programa
19
febrer
2023

TROFEU PRINOTH - COPA BK

Alpí - DONES
PAS DE LA CASA  
AANF0111 PCGR PRINOTH U12 GS OBERT ANDREU BELLSOLA Programa Resultats
19
febrer
2023

TROFEU PRINOTH - COPA BK

Alpí - HOMES
PAS DE LA CASA  
AANM0111 PCGR PRINOTH U12 GS OBERT ANDREU BELLSOLA Programa Resultats
23
febrer
2023

TROFEU LUCAS FOX - COPA PP - NC

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER  
AANF0141 SEC LUCAS FOX U14-U16 SG OBERT PEP POU Programa Resultats
23
febrer
2023

TROFEU LUCAS FOX - COPA PP - NC

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER  
AANM0141 SEC LUCAS FOX U14-U16 SG OBERT PEP POU Programa Resultats
23
febrer
2023

TROFEU ILLA CARLEMANY

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER  
AANF0132 ECA ILLA CARLEMANY U14-U16 SG OBERT JULIET SATTERTHWAITE Programa Resultats
23
febrer
2023

TROFEU ILLA CARLEMANY

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER  
AANM0132 ECA ILLA CARLEMANY U14-U16 SG OBERT JULIET SATTERTHWAITE Programa Resultats
24
febrer
2023

TROFEU ILLA CARLEMANY - COPA PP i PPP - NC

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER  
AANF0131 ECA ILLA CARLEMANY U14-U16 AC OBERT JULIET SATTERTHWAITE Resultats
24
febrer
2023

TROFEU ILLA CARLEMANY - COPA PP i PPP - NC

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER  
AANM0131 ECA ILLA CARLEMANY U14-U16 AC OBERT JULIET SATTERTHWAITE Resultats
25
febrer
2023

14è SKI TEAM RACE SIEP - COPA FD

Alpí - TOTS
PAS DE LA CASA
ALKRU10 PCGR SIEP U10 KR OBERT JOAN MARC PIFARRE Programa Resultats
25
febrer
2023

34è MEMORIAL MANUEL CERQUEDA - NC ANDORRA

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER  
ALGSMSL2 ECA ANDBANK MASTERS GS OBERT JOSEP Mª GARRALLA Programa Resultats
25
febrer
2023

34è MEMORIAL MANUEL CERQUEDA - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER  
ALGSMSM2 ECA ANDBANK MASTERS GS OBERT JOSEP Mª GARRALLA Programa Resultats
25
febrer
2023

TROFEU ESQUIROL - COPA PP i PPP

Alpí - DONES
PAL ARINSAL
AANF0151 ECAP U14-U16 SL OBERT ALEIX SUNYE Programa Resultats
25
febrer
2023

TROFEU ESQUIROL - COPA PP i PPP

Alpí - HOMES
PAL ARINSAL
AANM0151 ECAP U14-U16 SL OBERT ALEIX SUNYE Programa Resultats
26
febrer
2023

GRAN PREMI SIEP - COPA BK

Alpí - DONES
PAS DE LA CASA  
AANF0161 PCGR SIEP U12 KR OBERT BERNAT RIEGER Programa Resultats
26
febrer
2023

GRAN PREMI SIEP - COPA BK

Alpí - HOMES
PAS DE LA CASA  
AANM0161 PCGR SIEP U12 KR OBERT BERNAT RIEGER Programa Resultats
26
febrer
2023

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER
ALGSMSL3 SEC CRÈDIT ANDORRÀ MASTERS GS OBERT JOSEP Mª GARRALLA Programa Resultats
26
febrer
2023

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER
ALGSMSM3 SEC CRÈDIT ANDORRÀ MASTERS GS OBERT JOSEP Mª GARRALLA Programa Resultats
04
Mar
2023

TROFEU SANT MORITZ

Alpí - DONES
PAL ARINSAL  
ALGSMSL1 ECAP MASTERS GS OBERT TON NAUDI Programa Resultats
04
Mar
2023

TROFEU SANT MORITZ

Alpí - HOMES
PAL ARINSAL  
ALGSMSM1 ECAP MASTERS GS OBERT TON NAUDI Programa Resultats
04
Mar
2023

TROFEU ESPORTS ESPUNYES - COPA FD

Alpí - TOTS
ARCALÍS
ALGSU103 ECOA ESPORTS ESPUNYES U10 GS OBERT NADAL ANTOR Programa Resultats
05
Mar
2023

TROFEU AVANÇA - COPA BK - NC

Alpí - DONES
ARCALÍS  
AANF0171 ECOA AVANÇA U12 GS OBERT LLUIS SANTIN Programa Resultats
05
Mar
2023

TROFEU AVANÇA - COPA BK - NC

Alpí - HOMES
ARCALÍS  
AANM0171 ECOA AVANÇA U12 GS OBERT LLUIS SANTIN Programa Resultats
11
Mar
2023

TROFEU TAMARRO

Alpí - TOTS
GRAU ROIG
ALKLU8 PCGR FORD - SALOMON U8 KL,GS,KR,BIAT OBERT TOMAS ZAMORA Programa Resultats
13
Mar
2023

FINALS COPA DEL MÓN

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER
0063 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ FIS TRA DH INTERNACIONAL FIS MARIO MASCIA Resultats
13
Mar
2023

FINALS COPA DEL MÓN

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER
5055 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ FIS TRA DH INTERNACIONAL FIS ELENA GAJA DES AMBROIS Resultats
14
Mar
2023

FINALS COPA DEL MÓN

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER
0064 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ FIS TRA DH INTERNACIONAL FIS MARIO MASCIA Resultats
14
Mar
2023

FINALS COPA DEL MÓN

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER
5056 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ FIS TRA DH INTERNACIONAL FIS ELENA GAJA DES AMBROIS Resultats
15
Mar
2023

FINALS COPA DEL MÓN

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER
0065 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ FIS DH INTERNACIONAL FIS MARIO MASCIA Resultats
15
Mar
2023

FINALS COPA DEL MÓN

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER
5057 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ FIS DH INTERNACIONAL FIS ELENA GAJA DES AMBROIS Resultats
16
Mar
2023

FINALS COPA DEL MÓN -

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER
0066 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ FIS SG INTERNACIONAL FIS MARIO MASCIA Resultats
16
Mar
2023

FINALS COPA DEL MÓN

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER
5058 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ FIS SG INTERNACIONAL FIS ELENA GAJA DES AMBROIS Resultats
17
Mar
2023

FINALS COPA DEL MÓN

Alpí - TOTS
SOLDEU - EL TARTER
0067 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ FIS TEAM PARALLEL INTERNACIONAL FIS MARIO MASCIA/ELENA GALA DES AMBOIS Resultats
18
Mar
2023

FINALS COPA DEL MÓN

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER
0068 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ FIS GS INTERNACIONAL FIS MARIO MASCIA Resultats
18
Mar
2023

FINALS COPA DEL MÓN

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER
5059 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ FIS SL INTERNACIONAL FIS ELENA GAJA DES AMBROIS Resultats
19
Mar
2023

FINALS COPA DEL MÓN

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER
5060 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ FIS SG INTERNACIONAL FIS ELENA GAJA DES AMBROIS Resultats
19
Mar
2023

FINALS COPA DEL MÓN

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER
0069 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ FIS SL INTERNACIONAL FIS MARIO MASCIA Resultats
25
Mar
2023

TROFEU FORD

Alpí - TOTS
ARCALÍS
ALGSU8 ECOA FORD U8 GS OBERT TON NAUDI Programa Resultats
26
Mar
2023

CAMPIONATS NACIONALS KL - CANCEL.LADA - NC

Alpí - DONES
GRAU ROIG
KLCNL PCGR COMÚ D'ENCAMP U12-SENIORS KL OBERT JORDI FIUS Programa
26
Mar
2023

CAMPIONATS NACIONALS KL - CANCEL.LADA - NC

Alpí - HOMES
GRAU ROIG
KLCNM PCGR COMÚ D'ENCAMP U12-SENIORS KL OBERT JORDI FIUS Programa
28
Mar
2023

COPA DELMÓN KL - CANCEL.LADA -

Alpí - TOTS
GRAU ROIG
KLTRA PCGR FIS TRA KL INTERNACIONAL FIS
29
Mar
2023

COPA DELMÓN KL - CANCEL.LADA

Alpí - HOMES
GRAU ROIG
0001 FAE FIS KL INTERNACIONAL FIS Programa
29
Mar
2023

COPA DELMÓN KL - CANCEL.LADA

Alpí - DONES
GRAU ROIG
0003 FAE FIS KL INTERNACIONAL FIS Programa
29
Mar
2023

COPA DEL MÓN KL - S2J - CANCEL.LADA

Alpí - HOMES
GRAU ROIG
0002 FAE FIS KL INTERNACIONAL FIS Programa
29
Mar
2023

COPA DEL MÓN KL - S2J - CANCEL.LADA

Alpí - DONES
GRAU ROIG
0004 FAE FIS KL INTERNACIONAL FIS Programa
29
Mar
2023

CURSA KL S2 - CANCEL.LADA

Alpí - HOMES
GRAU ROIG
0007 FAE FIS KL INTERNACIONAL FIS Programa
29
Mar
2023

CURSA KL S2 - CANCEL.LADA

Alpí - DONES
GRAU ROIG
0008 FAE FIS KL INTERNACIONAL FIS Programa
30
Mar
2023

COPA DELMÓN KL - CANCEL.LADA

Alpí - HOMES
GRAU ROIG
0011 FAE FIS KL INTERNACIONAL FIS
30
Mar
2023

COPA DELMÓN KL - CANCEL.LADA

Alpí - DONES
GRAU ROIG
0012 FAE FIS KL INTERNACIONAL FIS
30
Mar
2023

CURSA KL S2 - CANCEL.LADA

Alpí - HOMES
GRAU ROIG
0009 FAE FIS KL INTERNACIONAL FIS
30
Mar
2023

CURSA KL S2 CANCEL.LADA

Alpí - DONES
GRAU ROIG
0010 FAE FIS KL INTERNACIONAL FIS
01
Abr
2023

TROFEU LA FURA - FINALS COPA BK

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER  
AANF0191 ECA DAGUISA U12 SG OBERT SEVERINE BOUSQUET Programa Resultats
01
Abr
2023

TROFEU LA FURA - FINALS COPA BK

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER  
AANM0191 ECA DAGUISA U12 SG OBERT SEVERINE BOUSQUET Programa Resultats
02
Abr
2023

CURSA SL - NC ANDORRA - COPA PP i PPP

Alpí - DONES
PAL ARINSAL
AANF0201 ECAP U14-U16 SL OBERT MARC MITJANA Resultats
02
Abr
2023

CURSA SL - NC ANDORRA - COPA PP i PPP

Alpí - HOMES
PAL ARINSAL
AANM0201 ECAP U14-U16 SL OBERT MARC MITJANA Resultats
02
Abr
2023

TROFEU LA FURA - FINALS COPA BK

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER  
AANF0211 ECA DAGUISA U12 SL OBERT SEVERINE BOUSQUET Programa Resultats
02
Abr
2023

TROFEU LA FURA - FINALS COPA BK

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER  
AANM0211 ECA DAGUISA U12 SL OBERT SEVERINE BOUSQUET Programa Resultats
03
Abr
2023

GRAN PREMI VILADOMAT ESPORTS

Alpí - DONES
SOLDEU  
6513 PCGR VILADOMAT ESPORTS FIS GS INTERNACIONAL FIS DEDONE GABRIELE Resultats
03
Abr
2023

GRAN PREMI VILADOMAT ESPORTS

Alpí - HOMES
SOLDEU  
2257 PCGR VILADOMAT ESPORTS FIS GS INTERNACIONAL FIS DEDONE GABRIELE Resultats
04
Abr
2023

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ - NC ANDORRA

Alpí - DONES
SOLDEU  
6519 ECOA CRÈDIT ANDORRÀ FIS GS INTERNACIONAL FIS DEDONE GABRIELE Resultats
04
Abr
2023

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
SOLDEU  
1565 ECOA CRÈDIT ANDORRÀ FIS GS INTERNACIONAL FIS DEDONE GABRIELE Resultats
05
Abr
2023

TROBADA INTERNACIONAL U6-U8 - CANCEL.LADA

Alpí - TOTS
GRAU ROIG
ALKRU6U8 PCGR GRANIER -AXA - COMÚ D'ENCAMP U6-U8 KL,GS,KR,BIAT OBERT TOMAS ZAMORA Programa
05
Abr
2023

CURSA FIS - NC ANDORRA

Alpí - DONES
SOLDEU
6520 ECAP MASTERS SL INTERNACIONAL FIS DEDONE GABRIELE
05
Abr
2023

CURSA FIS - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
SOLDEU
1566 ECAP FIS SL INTERNACIONAL FIS DEDONE GABRIELE
06
Abr
2023

CURSA FIS -

Alpí - DONES
SOLDEU
7191 FAE FIS SL INTERNACIONAL FIS DEDONE GABRIELE Resultats
06
Abr
2023

CURSA FIS

Alpí - HOMES
SOLDEU
2259 FAE FIS SL INTERNACIONAL FIS DEDONE GABRIELE Resultats
16
Abr
2023

TROFEU PAVAND - NC ANDORRA

Alpí - DONES
ARCALÍS
AANF0181 ECOA PAVAND U14-U16 GS OBERT ERIC FAJARDO Resultats
16
Abr
2023

TROFEU PAVAND - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
ARCALÍS
AANM0181 ECOA PAVAND U14-U16 GS OBERT ERIC FAJARDO Resultats
02
Abr
2024

TROFEU ESPORTS ROSSELL - COPA PP i PPP - NC ANDORRA

Alpí - DONES
PAL ARINSAL
AANF0171 ECAP ESPORTS ROSSELL U14-U16 SL OBERT MARC MITJANA